FELIPE777

felipe777
Flick Fan - 24 Film Ratings
Member Since: 26 Feb 2009
Location: Osasco, SP, Brazil, Brazil
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 35% The Black Dahlia (2006) - Rated 21 Apr 2009
100 91% Forrest Gump (1994) - Rated 21 Apr 2009
85 35% The Orphanage (2007) - Rated 21 Apr 2009
100 91% Pan's Labyrinth (2006) - Rated 21 Apr 2009
80 18% Green Street Hooligans (2005) - Rated 21 Apr 2009
90 56% No Country for Old Men (2007) - Rated 21 Apr 2009
75 10% Vicky Cristina Barcelona (2008) - Rated 21 Apr 2009
80 18% Choke (2008) - Rated 21 Apr 2009
30 2% Black Christmas (2006) - Rated 21 Apr 2009
70 6% Little Athens (2005) - Rated 21 Apr 2009