FJannis

fjannis
Flick Fan - 54 Film Ratings
Member Since: 22 Apr 2015
Location: Germany
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

35 3% Blade (1998) - Rated 22 Apr 2015
50 22% The Da Vinci Code (2006) - Rated 22 Apr 2015
80 67% Ghostbusters (1984) - Rated 22 Apr 2015
95 93% A Single Man (2009) - Rated 22 Apr 2015
45 15% Avatar (2009) - Rated 22 Apr 2015
75 52% E.T. the Extra-Terrestrial (1982) - Rated 22 Apr 2015
80 67% Sunset Blvd. (1950) - Rated 22 Apr 2015
40 9% Thor (2011) - Rated 22 Apr 2015
40 9% Easy A (2010) - Rated 22 Apr 2015
50 22% Kick-Ass (2010) - Rated 22 Apr 2015