FMacFarlane

fmacfarlane
Flick Fan - 23 Film Ratings
Member Since: 30 Mar 2018
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 45% Citizen Kane (1941) - Rated 13 Apr 2018
90 69% Phantom Thread (2017) - Rated 13 Apr 2018
90 69% City of God (2002) - Rated 13 Apr 2018
75 15% Rear Window (1954) - Rated 13 Apr 2018
80 28% Spirited Away (2001) - Rated 13 Apr 2018
90 69% Dogtooth (2009) - Rated 13 Apr 2018
95 89% Harold and Maude (1971) - Rated 13 Apr 2018
90 69% Mary and Max (2009) - Rated 13 Apr 2018
85 45% The Killing of a Sacred Deer (2017) - Rated 13 Apr 2018
95 89% The Lobster (2015) - Rated 13 Apr 2018