Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
FOf1iP

Flick Fan - 13 Film Ratings

Member Since: Feb 1, 2019

more Recent Ratings
80 84% Tombstone (1993) - Feb 01, 2019
15 26% Jeepers Creepers (2001) - Feb 01, 2019
80 84% The Revenant (2015) - Feb 01, 2019
7% Bad Boys (1995) - Feb 01, 2019
10 19% Crazy, Stupid, Love (2011) - Feb 01, 2019
25 38% Halloween (1978) - Feb 01, 2019
70 57% Kindergarten Cop (1990) - Feb 01, 2019
60 50% The Nutty Professor (1996) - Feb 01, 2019
80 84% The Exorcist (1973) - Feb 01, 2019
7% Mars Attacks! (1996) - Feb 01, 2019