Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
FR0TaS

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Nov 5, 2019

more Recent Ratings
78 40% Planes, Trains and Automobiles (1987) - Nov 05, 2019
78 40% Dawn of the Dead (1978) - Nov 05, 2019
80 65% Ray (2004) - Nov 05, 2019
60 15% Sunshine (2007) - Nov 05, 2019
90 90% Platoon (1986) - Nov 05, 2019
90 90% Chinatown (1974) - Nov 05, 2019
50 5% Gone in 60 Seconds (2000) - Nov 05, 2019
80 65% Braveheart (1995) - Nov 05, 2019
70 25% Collateral Damage (2002) - Nov 05, 2019
80 65% Rosemary's Baby (1968) - Nov 05, 2019