Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
FWeu5U

Movie Buff - 100 Film Ratings

Member Since: Oct 27, 2019

more Recent Ratings
88 65% Ocean's Eleven (2001) - Oct 27, 2019
82 49% The Twilight Saga: New Moon (2009) - Oct 27, 2019
88 65% The Beach (2000) - Oct 27, 2019
80 42% Thor: The Dark World (2013) - Oct 27, 2019
85 56% Big Trouble in Little China (1986) - Oct 27, 2019
99 95% Paranormal Activity (2009) - Oct 27, 2019
75 33% Resident Evil: Apocalypse (2004) - Oct 27, 2019
99 95% The Wizard of Oz (1939) - Oct 27, 2019
90 74% Burn After Reading (2008) - Oct 27, 2019
99 95% Amélie (2001) - Oct 27, 2019