Fabini

fabini
Movie Buff - 106 Film Ratings
Member Since: 08 Jul 2013
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 50% Maid in Manhattan (2002) - Rated 08 Jul 2013
90 70% A Very Long Engagement (2004) - Rated 08 Jul 2013
90 70% A.I. Artificial Intelligence (2001) - Rated 08 Jul 2013
90 70% The Last Samurai (2003) - Rated 08 Jul 2013
90 70% The Exorcist (1973) - Rated 08 Jul 2013
70 34% My Super Ex-Girlfriend (2006) - Rated 08 Jul 2013
90 70% The Lion King (1994) - Rated 08 Jul 2013
70 34% City of Angels (1998) - Rated 08 Jul 2013
60 23% The Mighty Ducks (1992) - Rated 08 Jul 2013
60 23% Shrek 2 (2004) - Rated 08 Jul 2013