Faiona

faiona
Movie Buff - 162 Film Ratings
Member Since: 05 Oct 2013
Location: Westminster, Maryland, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 89% (500) Days of Summer (2009) - Rated 13 Oct 2013
100 89% Forrest Gump (1994) - Rated 13 Oct 2013
100 89% Prisoners (2013) - Rated 13 Oct 2013
75 26% Season of the Witch (2011) - Rated 13 Oct 2013
55 1% Maid in Manhattan (2002) - Rated 13 Oct 2013
55 1% Batman & Robin (1997) - Rated 13 Oct 2013
75 26% Rambo (2008) - Rated 13 Oct 2013
70 15% The Mothman Prophecies (2002) - Rated 13 Oct 2013
100 89% Star Wars: Episode IV - A New Hope (1977) - Rated 13 Oct 2013
90 66% The Sixth Sense (1999) - Rated 13 Oct 2013