Fakinaway

fakinaway
Movie Buff - 108 Film Ratings
Member Since: 11 Sep 2014
Location: Rize, Turkey, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 39% The Girl Next Door (2004) - Rated 12 Sep 2014
81 58% The Bourne Identity (2002) - Rated 12 Sep 2014
79 52% One Flew Over the Cuckoo's Nest (1975) - Rated 12 Sep 2014
77 46% The Godfather (1972) - Rated 12 Sep 2014
87 75% Hababam sinifi tatilde (1977) - Rated 12 Sep 2014
89 81% The Departed (2006) - Rated 12 Sep 2014
98 99% V for Vendetta (2006) - Rated 12 Sep 2014
73 33% Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Rated 12 Sep 2014
73 33% Blood Diamond (2006) - Rated 12 Sep 2014
97 96% The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) - Rated 12 Sep 2014