Fanofdean

fanofdean
Movie Buff - 100 Film Ratings
Member Since: 26 Feb 2019
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 68% The Edge of Seventeen (2016) - Rated 25 Dec 2021
60 8% Lovehard (2021) - Rated 25 Dec 2021
70 29% Heat (1995) - Rated 25 Dec 2021
60 8% Spencer (2021) - Rated 25 Dec 2021
60 8% Red Notice (2021) - Rated 25 Dec 2021
60 8% Heathers (1989) - Rated 25 Dec 2021
70 29% Ghostbusters: Afterlife (2021) - Rated 25 Dec 2021
80 68% King Richard (2021) - Rated 25 Dec 2021
80 68% tick, tick... BOOM! (2021) - Rated 25 Dec 2021
80 68% The Mist (2007) - Rated 25 Dec 2021