Farooqfish5

farooqfish5
Movie Buff - 117 Film Ratings
Member Since: 26 Jul 2015
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: like dramedies

more Recent Ratings

73 73% George of the Jungle (1997) - Rated 27 Jul 2015
77 79% Guardians of the Galaxy (2014) - Rated 27 Jul 2015
98 94% Frozen (2013) - Rated 27 Jul 2015
16 7% Flash Gordon (1980) - Rated 27 Jul 2015
24 16% Ender's Game (2013) - Rated 27 Jul 2015
92 91% Dragonheart (1996) - Rated 27 Jul 2015
2% Catwoman (2004) - Rated 27 Jul 2015
65 63% Captain America: The Winter Soldier (2014) - Rated 27 Jul 2015
47 39% Captain America: The First Avenger (2011) - Rated 27 Jul 2015
41 33% Bridge to Terabithia (2007) - Rated 27 Jul 2015