FatherUbu

fatherubu
Movie Buff - 396 Film Ratings
Member Since: 09 Aug 2015
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

60 38% The Sound of Music (1965) - Rated 09 Aug 2015
60 38% Hercules (1997) - Rated 09 Aug 2015
80 62% The Lost World: Jurassic Park (1997) - Rated 09 Aug 2015
60 38% Legend (1985) - Rated 09 Aug 2015
80 62% To Kill a Mockingbird (1962) - Rated 09 Aug 2015
50 20% Tower Heist (2011) - Rated 09 Aug 2015
60 38% The Hunchback of Notre Dame (1996) - Rated 09 Aug 2015
90 83% Hook (1991) - Rated 09 Aug 2015
60 38% Manhattan (1979) - Rated 09 Aug 2015
80 62% The Cat Returns (2002) - Rated 09 Aug 2015