Fedora

fedora
Movie Buff - 172 Film Ratings
Member Since: 18 Nov 2018
Location: Latvia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

92 58% Dredd (2012) - Rated 19 Nov 2018
96 78% Alice in Wonderland (2010) - Rated 19 Nov 2018
99 88% Hidden Figures (2016) - Rated 19 Nov 2018
93 63% Lock, Stock and Two Smoking Barrels (1998) - Rated 19 Nov 2018
95 74% Die Hard (1988) - Rated 19 Nov 2018
100 95% Rain Man (1988) - Rated 19 Nov 2018
95 74% The Sixth Sense (1999) - Rated 19 Nov 2018
77 15% 50/50 (2011) - Rated 19 Nov 2018
20 2% 21 Jump Street (2012) - Rated 19 Nov 2018
92 58% Zootopia (2016) - Rated 19 Nov 2018