FelixCited

felixcited
Flick Fan - 99 Film Ratings
Member Since: 01 Jul 2015
Location: Australia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

81 45% Inside Out (2015) - Rated 06 Jul 2015
87 75% The Princess Bride (1987) - Rated 02 Jul 2015
81 45% The Hangover (2009) - Rated 02 Jul 2015
83 54% (500) Days of Summer (2009) - Rated 02 Jul 2015
78 28% Girl, Interrupted (1999) - Rated 02 Jul 2015
89 82% The Beach (2000) - Rated 02 Jul 2015
88 79% Taken (2008) - Rated 02 Jul 2015
70 14% Mr. and Mrs. Smith (2005) - Rated 02 Jul 2015
60 7% Memento (2001) - Rated 02 Jul 2015
70 14% The Pursuit of Happyness (2006) - Rated 02 Jul 2015