Fergy

fergy
Movie Buff - 182 Film Ratings
Member Since: 14 Sep 2007
Location: Zoetermeer, Zuid-Holland, Netherlands
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: I love computers and stuff that makes me laugh or think like games, movies, music and podcasts.

more Recent Ratings

100 62% Good Will Hunting (1997) - Rated 30 Mar 2009
100 62% The Green Mile (1999) - Rated 30 Mar 2009
100 62% Groundhog Day (1993) - Rated 30 Mar 2009
100 62% Hard Candy (2006) - Rated 30 Mar 2009
100 62% Heartbreakers (2001) - Rated 30 Mar 2009
100 62% Home Alone (1990) - Rated 30 Mar 2009
100 62% Hotel Rwanda (2004) - Rated 30 Mar 2009
100 62% Ice Age (2002) - Rated 30 Mar 2009
100 62% Jaws (1975) - Rated 30 Mar 2009
100 62% Jerry Maguire (1996) - Rated 30 Mar 2009