Fezinho

fezinho
Flick Fan - 43 Film Ratings
Member Since: 19 Sep 2008
Location: Bento Gonçalves, Brazil
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

78 54% Vicky Cristina Barcelona (2008) - Rated 09 Jan 2009
75 41% Punishment Park (1971) - Rated 09 Jan 2009
70 25% Forgetting Sarah Marshall (2008) - Rated 09 Jan 2009
65 15% Rolling Family (2004) - Rated 09 Jan 2009
65 15% Passengers (2008) - Rated 09 Jan 2009
90 76% WALL·E (2008) - Rated 09 Jan 2009
75 41% Gomorra (2008) - Rated 09 Jan 2009
1% War, Inc. (2008) - Rated 19 Dec 2008
65 15% Eagle Eye (2008) - Rated 17 Dec 2008
80 62% Citizen Dog (2004) - Rated 06 Dec 2008