Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
FgQU4A

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Sep 1, 2019

more Recent Ratings
10 45% Cool Runnings (1993) - Sep 01, 2019
25 55% The Island (2005) - Sep 01, 2019
75 75% Gran Torino (2008) - Sep 01, 2019
100 90% The Dark Knight (2008) - Sep 01, 2019
50 65% The Host (2006) - Sep 01, 2019
20% Shark Tale (2004) - Sep 01, 2019
20% Saw (2004) - Sep 01, 2019
20% Black Hawk Down (2001) - Sep 01, 2019
20% Citizen Kane (1941) - Sep 01, 2019
100 90% The Grand Budapest Hotel (2014) - Sep 01, 2019