Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
FgisEw

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: May 9, 2019

more Recent Ratings
60 25% You Don't Mess with the Zohan (2008) - May 09, 2019
99 95% Iron Man 3 (2013) - May 09, 2019
80 55% The Sixth Sense (1999) - May 09, 2019
80 55% Up (2009) - May 09, 2019
80 55% The Blind Side (2009) - May 09, 2019
60 25% Kindergarten Cop (1990) - May 09, 2019
60 25% Three Kings (1999) - May 09, 2019
5% My Big Fat Greek Wedding (2002) - May 09, 2019
88 80% Happy Gilmore (1996) - May 09, 2019
88 80% Catch Me If You Can (2002) - May 09, 2019