FilipC.

filipc
Movie Buff - 152 Film Ratings
Member Since: 05 Sep 2013
Location: Slovenia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

72 52% Midnight Run (1988) - Rated 08 Sep 2013
74 61% The Kings of Summer (2013) - Rated 08 Sep 2013
59 13% The Call (2013) - Rated 08 Sep 2013
74 61% Safety Not Guaranteed (2012) - Rated 08 Sep 2013
70 42% Forgetting Sarah Marshall (2008) - Rated 07 Sep 2013
75 65% A.I. Artificial Intelligence (2001) - Rated 07 Sep 2013
66 32% Nick and Norah's Infinite Playlist (2008) - Rated 07 Sep 2013
87 91% L.A. Confidential (1997) - Rated 07 Sep 2013
63 20% Take Me Home Tonight (2011) - Rated 07 Sep 2013
66 32% Drag Me to Hell (2009) - Rated 07 Sep 2013