Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Braindead

Movie Buff - 269 Film Ratings

Member Since: Jun 6, 2012

Location: USA

more Recent Ratings
70 30% Wanderlust (2012) - Aug 11, 2012
95 84% The Evil Dead (1981) - Aug 11, 2012
70 30% The Lorax (2012) - Jul 30, 2012
70 30% Redneck Zombies (1989) - Jul 18, 2012
75 42% Fido (2007) - Jul 03, 2012
80 57% Pontypool (2008) - Jul 01, 2012
75 42% Dead End (2003) - Jul 01, 2012
70 30% Hide and Creep (2004) - Jul 01, 2012
25 6% Hobgoblins (1988) - Jul 01, 2012
65 23% Hellraiser III: Hell on Earth (1992) - Jul 01, 2012