FilmGeek23

filmgeek23
Movie Buff - 214 Film Ratings
Member Since: 12 Jan 2016
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 57% Moon (2009) - Rated 15 Jan 2016
95 76% The Sting (1973) - Rated 15 Jan 2016
90 57% American History X (1998) - Rated 15 Jan 2016
100 91% L.A. Confidential (1997) - Rated 15 Jan 2016
100 91% The Silence of the Lambs (1991) - Rated 15 Jan 2016
20 0% Crank: High Voltage (2009) - Rated 15 Jan 2016
95 76% Eastern Promises (2007) - Rated 15 Jan 2016
90 57% Eyes Wide Shut (1999) - Rated 15 Jan 2016
80 21% The Descendants (2011) - Rated 15 Jan 2016
95 76% Singin' in the Rain (1952) - Rated 15 Jan 2016