Filmbaz

Recent Ratings
Check out Filmbaz's...
9 0% | Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Oct 02, 2020 |
0 0% | Fast & Furious 6 (2013) - Oct 02, 2020 |
10 0% | The Lord of the Rings: The Return of the King (2003) - Oct 02, 2020 |
9 0% | Fight Club (1999) - Oct 02, 2020 |
9 0% | Wild Tales (2014) - Oct 02, 2020 |
0 0% | The Avengers (2012) - Oct 02, 2020 |
10 0% | Pulp Fiction (1994) - Oct 02, 2020 |
10 0% | Paths of Glory (1957) - Oct 02, 2020 |
10 0% | Ace in the Hole (1951) - Oct 02, 2020 |
8 0% | Nightcrawler (2014) - Oct 02, 2020 |