Filmdude21

filmdude21
Movie Buff - 133 Film Ratings
Member Since: 16 Apr 2016
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 86% Pulp Fiction (1994) - Rated 16 Apr 2016
59 24% The Breakfast Club (1985) - Rated 16 Apr 2016
60 28% The Thomas Crown Affair (1999) - Rated 16 Apr 2016
76 51% The English Patient (1996) - Rated 16 Apr 2016
89 81% Notting Hill (1999) - Rated 16 Apr 2016
79 57% Apollo 13 (1995) - Rated 16 Apr 2016
60 28% The SpongeBob SquarePants Movie (2004) - Rated 16 Apr 2016
74 48% Trading Places (1983) - Rated 16 Apr 2016
52 19% Freddy Vs. Jason (2003) - Rated 16 Apr 2016
80 63% The Evil Dead (1981) - Rated 16 Apr 2016