Filmfrenzy

filmfrenzy
Flick Fan - 15 Film Ratings
Member Since: 21 Jun 2018
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

55 10% Batman Forever (1995) - Rated 21 Jun 2018
80 56% Inspector Gadget (1983) - Rated 21 Jun 2018
70 16% Phone Booth (2003) - Rated 21 Jun 2018
80 56% 8MM (1999) - Rated 21 Jun 2018
85 80% Being Erica (2009) - Rated 21 Jun 2018
90 93% Reservoir Dogs (1992) - Rated 21 Jun 2018
75 30% Lars and the Real Girl (2007) - Rated 21 Jun 2018
80 56% Grease (1978) - Rated 21 Jun 2018
80 56% The Girl Next Door (2004) - Rated 21 Jun 2018
45 3% Inspector Gadget (1999) - Rated 21 Jun 2018