Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Filmood

Cinema Addict - 1699 Film Ratings

Member Since: Dec 3, 2006

more Recent Ratings
69 36% In the Shadow of the Moon (2019) - Sep 29, 2019
55 11% Chasers (1994) - Sep 28, 2019
79 68% Kelebekler (2018) - Aug 12, 2019
68 34% Durante la tormenta (2018) - May 31, 2019
78 65% The Wailing (2016) - Apr 14, 2019
"Wtf :) "
74 50% The Discovery (2017) - Apr 11, 2019
76 60% Get Out (2017) - Apr 01, 2019
60 18% Patch Adams (1998) - Mar 30, 2019
78 65% The Ballad of Buster Scruggs (2018) - Mar 27, 2019
"Coen's back!"
47 6% Tau (2018) - Mar 27, 2019