FilthyHarry

filthyharry
Flick Fan - 67 Film Ratings
Member Since: 11 Feb 2018
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 69% Amistad (1997) - Rated 08 Jul 2018
85 74% Happy, Texas (1999) - Rated 08 Jul 2018
94 93% Water for Elephants (2011) - Rated 08 Jul 2018
85 74% The King's Speech (2010) - Rated 08 Jul 2018
92 89% Luther (2003) - Rated 08 Jul 2018
95 95% The Rookie (2002) - Rated 08 Jun 2018
90 82% Field of Dreams (1989) - Rated 08 Jun 2018
10% Dodsworth (1936) - Rated 11 Feb 2018
10% My Man Godfrey (1936) - Rated 11 Feb 2018
10% The Hidden Fortress (1958) - Rated 11 Feb 2018