Finedandy

finedandy
Flick Fan - 33 Film Ratings
Member Since: 18 Jan 2017
Location: Bulgaria
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

98 86% Nausicaä of the Valley of the Wind (1984) - Rated 21 Jan 2017
100 95% Princess Mononoke (1997) - Rated 18 Jan 2017
94 72% The Prestige (2006) - Rated 18 Jan 2017
88 34% WALL·E (2008) - Rated 18 Jan 2017
87 27% Men in Black (1997) - Rated 18 Jan 2017
95 77% Catch Me If You Can (2002) - Rated 18 Jan 2017
94 72% The Big Lebowski (1998) - Rated 18 Jan 2017
90 50% Ocean's Eleven (2001) - Rated 18 Jan 2017
90 50% Donnie Darko (2001) - Rated 18 Jan 2017
88 34% The Incredibles (2004) - Rated 18 Jan 2017