Fist of Doom

fist_of_doom
Film Freak - 526 Film Ratings
Member Since: 20 Mar 2010
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 76% Who Framed Roger Rabbit (1988) - Rated 21 Mar 2010
76 30% Primal Fear (1996) - Rated 21 Mar 2010
81 46% Lethal Weapon (1987) - Rated 21 Mar 2010
72 26% The Firm (1993) - Rated 21 Mar 2010
24 1% Old School (2003) - Rated 21 Mar 2010
82 49% Deliverance (1972) - Rated 21 Mar 2010
40 5% Stargate (1994) - Rated 21 Mar 2010
63 14% Crimes and Misdemeanors (1989) - Rated 21 Mar 2010
30 2% U.S. Marshals (1998) - Rated 21 Mar 2010
65 16% The Deer Hunter (1978) - Rated 21 Mar 2010