Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
FkfPkB

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: May 12, 2018

more Recent Ratings
20% The Addams Family (1991) - May 12, 2018
70 80% Flubber (1997) - May 12, 2018
50 65% X-Men: First Class (2011) - May 12, 2018
85 95% Looper (2012) - May 12, 2018
10 45% Jerry Maguire (1996) - May 12, 2018
20% Old School (2003) - May 12, 2018
20% The King's Speech (2010) - May 12, 2018
20 55% American Pie 2 (2001) - May 12, 2018
70 80% The Wizard of Oz (1939) - May 12, 2018
20% Constantine (2005) - May 12, 2018