Flippenwow

flippenwow
Flick Fan - 82 Film Ratings
Member Since: 06 Jun 2012
Location: Weston , Mo, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

69 25% Die Hard: With a Vengeance (1995) - Rated 11 Jun 2012
82 48% South Park: Bigger, Longer, and Uncut (1999) - Rated 11 Jun 2012
60 17% Gangs of New York (2002) - Rated 11 Jun 2012
69 25% Congo (1995) - Rated 11 Jun 2012
82 48% Moon (2009) - Rated 11 Jun 2012
56 15% Prometheus (2012) - Rated 11 Jun 2012
65 21% Death Proof (2007) - Rated 06 Jun 2012
88 68% The Darjeeling Limited (2007) - Rated 06 Jun 2012
90 75% How to Play Baseball (1942) - Rated 06 Jun 2012
96 92% The Dark Knight (2008) - Rated 06 Jun 2012