Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
FlixMG7

Cinema Addict - 2335 Film Ratings

Member Since: Mar 26, 2018

Location: USA

Bio: Perpetually addicted to movies, for better or worse
more Recent Ratings
20 18% 6 Balloons (2018) - Aug 13, 2018
40 40% Candy Jar (2018) - Aug 13, 2018
10 10% Ibiza (2018) - Aug 13, 2018
60 61% Lean on Pete (2017) - Aug 13, 2018
50 50% The Miracle Season (2018) - Aug 13, 2018
20 18% True Crimes (2018) - Aug 13, 2018
10 10% Future World (2018) - Aug 13, 2018
70 73% Dark Money (2018) - Aug 13, 2018
80 85% McQueen (2018) - Aug 13, 2018
60 61% The Meg (2018) - Aug 13, 2018