FloydianDM

floydiandm
Movie Buff - 272 Film Ratings
Member Since: 15 Mar 2012
Location: Istanbul, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 78% Back to the Future (1985) - Rated 03 Mar 2024
79 48% Ninjababy (2021) - Rated 10 Feb 2024
89 89% Le otto montagne (2022) - Rated 02 Jan 2024
74 32% Inside Out (2015) - Rated 16 Dec 2023
75 35% Deadpool (2016) - Rated 18 Nov 2023
76 37% Soul (2020) - Rated 05 Nov 2023
86 80% About Dry Grasses (2023) - Rated 21 Oct 2023
88 87% Breaking the Waves (1996) - Rated 10 Sep 2023
84 75% Volver (2006) - Rated 28 Aug 2023
85 78% Saving Private Ryan (1998) - Rated 29 Jul 2023