Fooball

fooball
Flick Fan - 14 Film Ratings
Member Since: 05 Jun 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

93 46% The Last Days of Disco (1998) - Rated 05 Jun 2017
99 96% Bottle Rocket (1996) - Rated 05 Jun 2017
98 85% Rushmore (1998) - Rated 05 Jun 2017
92 39% American Beauty (1999) - Rated 05 Jun 2017
95 64% Beautiful Girls (1996) - Rated 05 Jun 2017
68 3% Birdman (2014) - Rated 05 Jun 2017
80 10% Whiplash (2014) - Rated 05 Jun 2017
90 25% Exit Through the Gift Shop (2010) - Rated 05 Jun 2017
95 64% Once (2007) - Rated 05 Jun 2017
90 25% Juno (2007) - Rated 05 Jun 2017