Footon

footon
Movie Buff - 132 Film Ratings
Member Since: 01 Sep 2013
Location: France
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 85% Saving Private Ryan (1998) - Rated 01 Sep 2013
75 48% Enchanted (2007) - Rated 01 Sep 2013
90 85% I, Robot (2004) - Rated 01 Sep 2013
80 64% I Love You Phillip Morris (2009) - Rated 01 Sep 2013
80 64% The Hunger Games (2012) - Rated 01 Sep 2013
50 3% Hulk (2003) - Rated 01 Sep 2013
70 30% Hotel Rwanda (2004) - Rated 01 Sep 2013
80 64% Hot Shots! Part Deux (1993) - Rated 01 Sep 2013
80 64% Hot Shots! (1991) - Rated 01 Sep 2013
80 64% Green Street Hooligans (2005) - Rated 01 Sep 2013