Fortuitous

fortuitous
Flick Fan - 95 Film Ratings
Member Since: 13 Feb 2012
Location: San Francisco, CA, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

74 24% The Triplets of Belleville (2003) - Rated 13 Feb 2012
97 94% The Prestige (2006) - Rated 13 Feb 2012
80 45% La Jetée (1962) - Rated 13 Feb 2012
76 30% 12 Monkeys (1995) - Rated 13 Feb 2012
86 63% The Fugitive (1993) - Rated 13 Feb 2012
86 63% The Thing (1982) - Rated 13 Feb 2012
79 40% Inglourious Basterds (2009) - Rated 13 Feb 2012
65 12% 300 (2007) - Rated 13 Feb 2012
70 17% The Bourne Ultimatum (2007) - Rated 13 Feb 2012
90 77% Schindler's List (1993) - Rated 13 Feb 2012