Foxey

foxey
Flick Fan - 36 Film Ratings
Member Since: 10 May 2016
Location: France
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 88% Misery (1990) - Rated 10 May 2016
93 20% Mean Streets (1973) - Rated 10 May 2016
100 88% The King of Comedy (1982) - Rated 10 May 2016
98 65% American Beauty (1999) - Rated 10 May 2016
98 65% Fargo (1996) - Rated 10 May 2016
95 36% Burn After Reading (2008) - Rated 10 May 2016
97 51% The Boss of It All (2006) - Rated 10 May 2016
100 88% This Boy's Life (1993) - Rated 10 May 2016
90 11% Catch Me If You Can (2002) - Rated 10 May 2016
90 11% Revolutionary Road (2008) - Rated 10 May 2016