Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Frank

Cinema Addict - 1222 Film Ratings

Member Since: Sep 15, 2013

Location: Grayslake, Illinois, USA

Age: 35

Bio: I only pretend to be a film buff to get the ladies.

Amélie is one of my favorite films, and I am not ashamed of it. (mostly)
more Recent Ratings
10 0% 17 Again (2009) - Apr 13, 2021
70 0% Yes Day (2021) - Apr 13, 2021
60 0% Enola Holmes (2020) - Apr 13, 2021
60 0% The Man Who Would Be King (1975) - Apr 13, 2021
60 0% Set It Up (2018) - Apr 13, 2021
50 0% Godzilla vs. Kong (2021) - Apr 13, 2021
60 0% The Tiger Hunter (2017) - Apr 13, 2021
70 0% Accepted (2006) - Apr 13, 2021
60 0% Four Christmases (2008) - Apr 13, 2021
50 0% Carrie Pilby (2016) - Apr 13, 2021