FrankRitz

frankritz
Movie Buff - 305 Film Ratings
Member Since: 30 Dec 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 53% The Martian (2015) - Rated 03 Jan 2017
100 91% Taxi Driver (1976) - Rated 03 Jan 2017
75 45% The King of Comedy (1982) - Rated 03 Jan 2017
95 78% After Hours (1985) - Rated 03 Jan 2017
50 13% Casino (1995) - Rated 03 Jan 2017
65 23% Gangs of New York (2002) - Rated 03 Jan 2017
70 33% Shark Tale (2004) - Rated 03 Jan 2017
100 91% The Departed (2006) - Rated 03 Jan 2017
50 13% Shutter Island (2010) - Rated 03 Jan 2017
90 69% Hugo (2011) - Rated 03 Jan 2017