Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Frank XVI

Cinema Addict - 1049 Film Ratings

Member Since: Mar 24, 2019

Location: Turkey

more Recent Ratings
Check out Frank XVI's...
80 74% Le Notti Bianche (1957) - Apr 30, 2019
90 89% The Last Picture Show (1971) - Apr 30, 2019
80 74% The Cranes Are Flying (1957) - Apr 30, 2019
70 51% Her (2013) - Apr 28, 2019
70 51% Minority Report (2002) - Apr 28, 2019
80 74% Electric Dreams (2017) - Apr 27, 2019
80 74% Black Mirror (2011) - Apr 26, 2019
60 27% Mr. Robot (2015) - Apr 26, 2019
60 27% Fringe (2008) - Apr 26, 2019
70 51% Starman (1984) - Apr 22, 2019