Frannybel

Bio: I only rate my favorite films.
Check out Frannybel's...
85 27% | Zoolander (2001) - Jan 23, 2018 |
85 27% | When Harry Met Sally... (1989) - Jan 23, 2018 |
85 27% | What's Eating Gilbert Grape (1993) - Jan 23, 2018 |
85 27% | What About Bob? (1991) - Jan 23, 2018 |
85 27% | Vanilla Sky (2001) - Jan 23, 2018 |
85 27% | Uncle Buck (1989) - Jan 23, 2018 |
85 27% | The Truman Show (1998) - Jan 23, 2018 |
85 27% | Transcendent Man (2009) - Jan 23, 2018 |
85 27% | The Time Machine (1960) - Jan 23, 2018 |
85 27% | Time After Time (1979) - Jan 23, 2018 |