Fredallica

fredallica
Film Freak - 702 Film Ratings
Member Since: 25 Apr 2016
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Just a guy who likes ever kind of movies

more Recent Ratings

68 20% The Amazing Spider-Man (2012) - Rated 09 Sep 2021
78 47% This Is Spinal Tap (1984) - Rated 16 Aug 2021
83 64% One Flew Over the Cuckoo's Nest (1975) - Rated 16 Aug 2021
84 66% Up (2009) - Rated 09 Aug 2021
72 30% F9: The Fast Saga (2021) - Rated 09 Aug 2021
79 50% The Suicide Squad (2021) - Rated 09 Aug 2021
95 98% Coco (2017) - Rated 02 Aug 2021
82 62% A Street Cat Named Bob (2016) - Rated 26 Jul 2021
78 47% Fighting with My Family (2019) - Rated 20 Jul 2021
75 38% Black Widow (2021) - Rated 12 Jul 2021