Freddypapo

freddypapo
Movie Buff - 121 Film Ratings
Member Since: 21 Oct 2015
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 64% Explorers (1985) - Rated 29 Apr 2016
50 6% Dumbo (1941) - Rated 07 Feb 2016
100 64% The Polar Express (2004) - Rated 07 Feb 2016
100 64% Holes (2003) - Rated 07 Feb 2016
100 64% A Charlie Brown Christmas (1965) - Rated 07 Feb 2016
30 2% 101 Dalmatians (1961) - Rated 07 Feb 2016
0% Ballistic: Ecks vs. Sever (2002) - Rated 07 Feb 2016
100 64% Jurassic Park (1993) - Rated 07 Feb 2016
100 64% Charlie and the Chocolate Factory (2005) - Rated 07 Feb 2016
100 64% Jingle All the Way 2 (2014) - Rated 03 Feb 2016