Freiszcze

freiszcze
Movie Buff - 304 Film Ratings
Member Since: 03 Jun 2015
Location: Poland
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 75% Paprika (2006) - Rated 06 Jul 2015
62 40% It (1990) - Rated 06 Jul 2015
75 65% The Stand (1994) - Rated 06 Jul 2015
40 11% The Butterfly Effect (2004) - Rated 06 Jul 2015
35 6% The Skulls (2000) - Rated 06 Jul 2015
40 11% National Treasure: Book of Secrets (2007) - Rated 06 Jul 2015
50 21% Beowulf (2007) - Rated 06 Jul 2015
40 11% Stuart Little (1999) - Rated 06 Jul 2015
90 89% American Beauty (1999) - Rated 06 Jul 2015
40 11% Prince of Persia: The Sands of Time (2010) - Rated 06 Jul 2015