Freyr

freyr
Flick Fan - 12 Film Ratings
Member Since: 27 Nov 2019
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 37% Beavis and Butt-Head Do America (1996) - Rated 27 Nov 2019
80 37% The Prestige (2006) - Rated 27 Nov 2019
70 4% Inception (2010) - Rated 27 Nov 2019
90 87% V for Vendetta (2006) - Rated 27 Nov 2019
85 66% Titanic (1997) - Rated 27 Nov 2019
90 87% The Truman Show (1998) - Rated 27 Nov 2019
75 12% Amélie (2001) - Rated 27 Nov 2019
85 66% Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Rated 27 Nov 2019
80 37% The Hateful Eight (2015) - Rated 27 Nov 2019
80 37% 127 Hours (2010) - Rated 27 Nov 2019