Frozen956

frozen956
Flick Fan - 53 Film Ratings
Member Since: 16 Aug 2015
Location: South Africa
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 66% Pumping Iron (1977) - Rated 20 Sep 2016
90 91% Blade Runner (1982) - Rated 07 Sep 2015
90 91% Pan's Labyrinth (2006) - Rated 07 Sep 2015
85 66% WALL·E (2008) - Rated 07 Sep 2015
90 91% No Country for Old Men (2007) - Rated 07 Sep 2015
85 66% The Silence of the Lambs (1991) - Rated 07 Sep 2015
80 36% Gladiator (2000) - Rated 07 Sep 2015
85 66% Memento (2001) - Rated 07 Sep 2015
80 36% V for Vendetta (2006) - Rated 07 Sep 2015
85 66% The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) - Rated 07 Sep 2015