FrozenHeart

frozenheart
Movie Buff - 107 Film Ratings
Member Since: 11 Aug 2017
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 40% Prometheus (2012) - Rated 14 Aug 2017
85 82% Lucifer (2016) - Rated 13 Aug 2017
80 62% Shutter Island (2010) - Rated 13 Aug 2017
75 40% Spider-Man (2002) - Rated 12 Aug 2017
75 40% Transformers: Dark of the Moon (2011) - Rated 12 Aug 2017
80 62% San Andreas (2015) - Rated 12 Aug 2017
80 62% Taken (2008) - Rated 12 Aug 2017
70 22% Nocturnal Animals (2016) - Rated 12 Aug 2017
80 62% Underworld: Blood Wars (2016) - Rated 12 Aug 2017
70 22% The Expendables (2010) - Rated 12 Aug 2017