Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
FsP7uM

Flick Fan - 12 Film Ratings

Member Since: Oct 20, 2019

more Recent Ratings
75 79% Bend It Like Beckham (2002) - Oct 20, 2019
8% Iron Man 3 (2013) - Oct 20, 2019
20 20% Unbreakable (2000) - Oct 20, 2019
70 58% The Mask (1994) - Oct 20, 2019
80 95% Little Miss Sunshine (2006) - Oct 20, 2019
70 58% WALL·E (2008) - Oct 20, 2019
60 29% Wedding Crashers (2005) - Oct 20, 2019
75 79% The Fountain (2006) - Oct 20, 2019
75 79% Match Point (2005) - Oct 20, 2019
65 41% The Martian (2015) - Oct 20, 2019