Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Ftgm9N

Flick Fan - 36 Film Ratings

Member Since: Jan 4, 2019

more Recent Ratings
95 77% Spirited Away (2001) - Jan 04, 2019
92 58% Paprika (2006) - Jan 04, 2019
1% The Last Airbender (2010) - Jan 04, 2019
98 88% Stardust Memories (1980) - Jan 04, 2019
99 93% Birdman (2014) - Jan 04, 2019
100 97% There Will Be Blood (2007) - Jan 04, 2019
100 97% Synecdoche, New York (2008) - Jan 04, 2019
92 58% Embrace of the Serpent (2015) - Jan 04, 2019
93 66% The Royal Tenenbaums (2001) - Jan 04, 2019
10 5% Resident Evil: Extinction (2007) - Jan 04, 2019