Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
FucklesMagoo

Flick Fan - 76 Film Ratings

Member Since: Jan 4, 2019

Location: USA

more Recent Ratings
Check out FucklesMagoo's...
96 78% American History X (1998) - Jan 09, 2019
95 61% Inception (2010) - Jan 09, 2019
100 94% Ex Machina (2015) - Jan 09, 2019
97 80% Stranger Than Fiction (2006) - Jan 04, 2019
95 61% A Night at the Roxbury (1998) - Jan 04, 2019
96 78% Space Jam (1996) - Jan 04, 2019
88 20% Baby Driver (2017) - Jan 04, 2019
85 15% Carrie (1976) - Jan 04, 2019
75 9% Dude, Where's My Car? (2000) - Jan 04, 2019
98 84% Jaws (1975) - Jan 04, 2019