Fumbles

fumbles
Movie Buff - 380 Film Ratings
Member Since: 18 Nov 2017
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

87 73% The Ox-Bow Incident (1943) - Rated 03 Jan 2018
89 84% The Browning Version (1951) - Rated 03 Jan 2018
86 69% To Kill a Mockingbird (1962) - Rated 03 Dec 2017
80 46% A Hijacking (2012) - Rated 03 Dec 2017
95 98% One Flew Over the Cuckoo's Nest (1975) - Rated 03 Dec 2017
79 41% That Obscure Object of Desire (1977) - Rated 03 Dec 2017
70 17% Citizenfour (2014) - Rated 03 Dec 2017
85 66% Straight Time (1978) - Rated 03 Dec 2017
65 12% The Grapes of Wrath (1940) - Rated 03 Dec 2017
80 46% The Last Detail (1973) - Rated 03 Dec 2017